Продажба - Вила 236 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 280 000 €
9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 236 m²
  • Площ на участък 635 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 7
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 236 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Обектен код 26805
  • Квадратура 693 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 9541 €/m²
  • Обектен код 40361
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 200 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 26878
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Обектен код 45607
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 850 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 52351
  • Квадратура 361 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Обектен код 46052
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 000 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 33528
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Обектен код 37677
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Обектен код 30390
  • Квадратура 409 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин