Продажба - Вила 409 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 000 000 € 1 600 000 €
3912 €/m²
Property 30390 photo 1
Property 30390 photo 2
Property 30390 photo 3
Property 30390 photo 4
Property 30390 photo 5
Property 30390 photo 6
Property 30390 photo 7
Property 30390 photo 8
Property 30390 photo 9
Property 30390 photo 10
Property 30390 photo 11
Property 30390 photo 12
Property 30390 photo 13
Property 30390 photo 14
Property 30390 photo 15
Property 30390 photo 16
Property 30390 photo 17
Property 30390 photo 18
Property 30390 photo 19
Property 30390 photo 20
Property 30390 photo 21
Property 30390 photo 22
Property 30390 photo 23
Property 30390 photo 24
Property 30390 photo 25
  • Обектен код 30390
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 409 m²
  • Площ на участък 596 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 6800 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 409 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Обектен код 39824
  • Квадратура 287 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 40225
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Обектен код 30020
  • Квадратура 415 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Обектен код 41276
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 31572
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 5600 m
Продажба
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Обектен код 9671
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Обектен код 51522
  • Квадратура 787 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Обектен код 46022
  • Квадратура 637 m²
  • Разстояние до морето 5400 m

Абонамент за бюлетин