Продажба - Вила 287 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 900 000 €
6620 €/m²
Property 39824 photo 1
Property 39824 photo 2
Property 39824 photo 3
Property 39824 photo 4
Property 39824 photo 5
Property 39824 photo 6
  • Обектен код 39824
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 287 m²
  • Площ на участък 435 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 287 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Обектен код 45526
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Обектен код 45606
  • Квадратура 628 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 700 000 € 3524 €/m²
  • Обектен код 42131
  • Квадратура 766 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Обектен код 25113
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 44449
  • Квадратура 570 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин