Продажба - Вила 570 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 000 000 €
3509 €/m²
Property 44449 photo 1
Property 44449 photo 2
Property 44449 photo 3
Property 44449 photo 4
Property 44449 photo 5
Property 44449 photo 6
Property 44449 photo 7
Property 44449 photo 8
Property 44449 photo 9
  • Обектен код 44449
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 570 m²
  • Площ на участък 1610 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 570 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 5 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
2 300 000 € 5168 €/m²
  • Обектен код 26896
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Обектен код 43001
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 100 000 € 3030 €/m²
  • Обектен код 26805
  • Квадратура 693 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Обектен код 39325
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 43650
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 23520
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 940 m
Продажба
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 9069
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Обектен код 22150
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 9541 €/m²
  • Обектен код 40361
  • Квадратура 262 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин