Продажба - Вила 299 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 674 400 €
5600 €/m²
Property 43001 photo 1
Property 43001 photo 2
Property 43001 photo 3
Property 43001 photo 4
Property 43001 photo 5
  • Обектен код 43001
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 299 m²
  • Площ на участък 463 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 14 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 299 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Обектен код 49807
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 450 000 € 7837 €/m²
  • Обектен код 44081
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Обектен код 45606
  • Квадратура 628 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Обектен код 45524
  • Квадратура 398 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 23754
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 37614
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45719
  • Квадратура 375 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
2 350 000 € 3549 €/m²
  • Обектен код 39882
  • Квадратура 662 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин