Продажба - Вила 662 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 350 000 €
3550 €/m²
Property 39882 photo 1
Property 39882 photo 2
Property 39882 photo 3
Property 39882 photo 4
Property 39882 photo 5
Property 39882 photo 6
Property 39882 photo 7
Property 39882 photo 8
  • Обектен код 39882
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 662 m²
  • Площ на участък 1205 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 662 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една зала за игри, една сауна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, хол, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
3 420 000 € 5029 €/m²
  • Обектен код 23664
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Обектен код 45599
  • Квадратура 485 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Обектен код 41274
  • Квадратура 632 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Обектен код 32895
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Обектен код 39325
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 950 000 € 6210 €/m²
  • Обектен код 40348
  • Квадратура 475 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Обектен код 26804
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 400 000 € 9444 €/m²
  • Обектен код 39277
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин