Продажба - Вила 475 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
2 950 000 €
6211 €/m²
Property 40348 photo 1
Property 40348 photo 2
Property 40348 photo 3
Property 40348 photo 4
Property 40348 photo 5
Property 40348 photo 6
Property 40348 photo 7
  • Обектен код 40348
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 475 m²
  • Площ на участък 1185 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 475 кв.м В Айя-Напе. сутерен и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна, един офис, едно джакузи. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • Обектен код 49148
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 23740
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 450 000 € 4186 €/m²
  • Обектен код 19439
  • Квадратура 824 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 19012
  • Квадратура 616 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Обектен код 49062
  • Квадратура 737 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
2 950 000 € 7040 €/m²
  • Обектен код 9625
  • Квадратура 419 m²
  • Разстояние до морето 50 m

Абонамент за бюлетин