Продажба - Вила 360 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
3 400 000 €
9444 €/m²
Property 39277 photo 1
Property 39277 photo 2
Property 39277 photo 3
Property 39277 photo 4
Property 39277 photo 5
  • Обектен код 39277
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 360 m²
  • Площ на участък 895 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Кипър (Кипър) | Гермасойя (Лимасол)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 360 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
3 500 000 € 4660 €/m²
  • Обектен код 29070
  • Квадратура 751 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 750 000 € 8757 €/m²
  • Обектен код 38598
  • Квадратура 314 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Обектен код 41276
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
3 400 000 € 9855 €/m²
  • Обектен код 43718
  • Квадратура 345 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Обектен код 19434
  • Квадратура 798 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 950 000 € 3 357 500 € 4966 €/m²
  • Обектен код 23669
  • Квадратура 676 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Обектен код 48595
  • Квадратура 550 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
4 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 49313
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 10

Абонамент за бюлетин