Продажба - Вила 314 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 750 000 €
8758 €/m²
Property 38598 photo 1
Property 38598 photo 2
Property 38598 photo 3
Property 38598 photo 4
Property 38598 photo 5
Property 38598 photo 6
Property 38598 photo 7
Property 38598 photo 8
Property 38598 photo 9
  • Обектен код 38598
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 314 m²
  • Площ на участък 661 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 314 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
3 374 000 € 17302 €/m²
  • Обектен код 32897
  • Квадратура 195 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
2 350 000 € 7121 €/m²
  • Обектен код 44085
  • Квадратура 330 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
4 000 000 € 8000 €/m²
  • Обектен код 52521
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Обектен код 19768
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
4 000 000 € 7476 €/m²
  • Обектен код 47230
  • Квадратура 535 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
3 200 000 € 5387 €/m²
  • Обектен код 24873
  • Квадратура 594 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 44452
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
3 000 000 € 4838 €/m²
  • Обектен код 23758
  • Квадратура 620 m²
  • Разстояние до морето 600 m

Абонамент за бюлетин