Продажба - Вила 470 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 000 000 €
4255 €/m²
Property 32895 photo 1
Property 32895 photo 2
Property 32895 photo 3
Property 32895 photo 4
Property 32895 photo 5
Property 32895 photo 6
Property 32895 photo 7
Property 32895 photo 8
Property 32895 photo 9
Property 32895 photo 10
Property 32895 photo 11
Property 32895 photo 12
Property 32895 photo 13
Property 32895 photo 14
  • Обектен код 32895
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 470 m²
  • Площ на участък 2800 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 9000 m
  • Разстояние до летището: 42 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 470 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, един офис. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, гараж, складово помещение.

Продажба
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Обектен код 49807
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Обектен код 45607
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 24040
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Обектен код 41276
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Обектен код 48916
  • Квадратура 539 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 45713
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 44484
  • Квадратура 640 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин