Продажба - Вила 185 m² В Айя-Напе

Гърция Кипър Фамагуста
1 450 000 €
7838 €/m²
Property 44081 photo 1
Property 44081 photo 2
Property 44081 photo 3
Property 44081 photo 4
Property 44081 photo 5
Property 44081 photo 6
Property 44081 photo 7
Property 44081 photo 8
Property 44081 photo 9
Property 44081 photo 10
Property 44081 photo 11
Property 44081 photo 12
Property 44081 photo 13
Property 44081 photo 14
Property 44081 photo 15
  • Обектен код 44081
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 185 m²
  • Площ на участък 838 m²
  • Област Агия Напа
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 70 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 185 кв.м В Айя-Напе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна, едно джакузи. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 43650
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 950 000 € 6093 €/m²
  • Обектен код 25954
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 24040
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 47537
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 39898
  • Квадратура 512 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 44993
  • Квадратура 580 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Обектен код 55902
  • Квадратура 202 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 850 000 € 2350 €/m²
  • Обектен код 51522
  • Квадратура 787 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Обектен код 43001
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин