1 500 000 €
3409 €/m²
Property 47537 photo 1
Property 47537 photo 2
Property 47537 photo 3
Property 47537 photo 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 440 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 10947
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
2 000 000 € 4255 €/m²
  • Обектен код 32895
  • Квадратура 470 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 47537
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Обектен код 45606
  • Квадратура 628 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Обектен код 37417
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
2 204 555 € 6427 €/m²
  • Обектен код 45609
  • Квадратура 343 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 49574
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 52362
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Обектен код 49807
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин