Продажба - Вила 202 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Parekklisia
1 190 000 €
5891 €/m²
Property 55902 photo 1
Property 55902 photo 2
Property 55902 photo 3
Property 55902 photo 4
Property 55902 photo 5
Property 55902 photo 6
Property 55902 photo 7
Property 55902 photo 8
Property 55902 photo 9
Property 55902 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1600 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 202 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 590 000 € 4542 €/m²
  • Обектен код 33139
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 10947
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
979 200 €
  • Обектен код 37211
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 33174
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 500 000 € 3926 €/m²
  • Обектен код 46088
  • Квадратура 382 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
970 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 41547
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Обектен код 19767
  • Квадратура 244 m²
  • Разстояние до морето 120 m
Продажба
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 45194
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 39898
  • Квадратура 512 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 49712
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин