Продажба - Вила 320 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
970 000 €
3031 €/m²
Property 41547 photo 1
Property 41547 photo 2
Property 41547 photo 3
Property 41547 photo 4
Property 41547 photo 5
Property 41547 photo 6
Property 41547 photo 7
Property 41547 photo 8
Property 41547 photo 9
Property 41547 photo 10
Property 41547 photo 11
Property 41547 photo 12
Property 41547 photo 13
Property 41547 photo 14
Property 41547 photo 15
Property 41547 photo 16
Property 41547 photo 17
Property 41547 photo 18
Property 41547 photo 19
Property 41547 photo 20
  • Обектен код 41547
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 320 m²
  • Площ на участък 520 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 320 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една сауна. Първи етаж и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
910 000 € 2993 €/m²
  • Обектен код 56007
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 3913 €/m²
  • Обектен код 36764
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 779 €/m²
  • Обектен код 47005
  • Квадратура 1540 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
970 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 41547
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 23738
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45719
  • Квадратура 375 m²
  • Разстояние до морето 4500 m

Абонамент за бюлетин