Продажба - Вила 167 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Кисонерга
810 000 €
4850 €/m²
Property 56032 photo 1
Property 56032 photo 2
Property 56032 photo 3
Property 56032 photo 4
Property 56032 photo 5
Property 56032 photo 6
Property 56032 photo 7
Property 56032 photo 8
Property 56032 photo 9
Property 56032 photo 10
Property 56032 photo 11
Property 56032 photo 12
Property 56032 photo 13
Property 56032 photo 14
Property 56032 photo 15
Property 56032 photo 16
Property 56032 photo 17
  • Обектен код 56032
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 167 m²
  • Площ на участък 1184 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Кисонерга (Пафос)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 167 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 48964
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
740 000 € 3894 €/m²
  • Обектен код 32813
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 4687 €/m²
  • Обектен код 45727
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Обектен код 51561
  • Квадратура 281 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3526 €/m²
  • Обектен код 49315
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин