Продажба - Вила 191 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
860 400 €
4505 €/m²
Property 56126 photo 1
Property 56126 photo 2
Property 56126 photo 3
Property 56126 photo 4
Property 56126 photo 5
Property 56126 photo 6
Property 56126 photo 7
Property 56126 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3900 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Вътрешни стълби
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 191 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 36215
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 36147
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 52359
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 2993 €/m²
  • Обектен код 56007
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
776 500 € 4822 €/m²
  • Обектен код 22797
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин