Продажба - Вила 294 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
788 200 €
2681 €/m²
Property 49747 photo 1
Property 49747 photo 2
Property 49747 photo 3
Property 49747 photo 4
  • Обектен код 49747
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 294 m²
  • Площ на участък 281 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 4-етажна вила с площ 294 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от един офис. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
978 000 € 2731 €/m²
  • Обектен код 45163
  • Квадратура 358 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • Обектен код 32453
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 48964
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Обектен код 51561
  • Квадратура 281 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 46175
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Обектен код 21570
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин