Продажба - Вила 165 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста Протарас
Цена от 650 000 €
3939 €/m²
Property 49300 photo 1
Property 49300 photo 2
Property 49300 photo 3
Property 49300 photo 4
Property 49300 photo 5
Property 49300 photo 6
Property 49300 photo 7
Property 49300 photo 8
Property 49300 photo 9
Property 49300 photo 10
Property 49300 photo 11
Property 49300 photo 12
Property 49300 photo 13
Property 49300 photo 14
Property 49300 photo 15

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 165 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
599 000 € 3565 €/m²
  • Обектен код 38759
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 41611
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
585 000 € 2489 €/m²
  • Обектен код 35677
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 51965
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 48517
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3444 €/m²
  • Обектен код 42994
  • Квадратура 209 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин