Продажба - Вила 209 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
720 000 €
3445 €/m²
Property 42994 photo 1
Property 42994 photo 2
Property 42994 photo 3
Property 42994 photo 4
Property 42994 photo 5
Property 42994 photo 6
  • Обектен код 42994
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 209 m²
  • Площ на участък 385 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 209 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 2419 €/m²
  • Обектен код 26202
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 3279 €/m²
  • Обектен код 42434
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 49185
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
970 000 € 3031 €/m²
  • Обектен код 41547
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 2796 €/m²
  • Обектен код 47531
  • Квадратура 211 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин