Продажба - Вила 186 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
610 000 €
3280 €/m²
Property 42434 photo 1
Property 42434 photo 2
Property 42434 photo 3
Property 42434 photo 4
Property 42434 photo 5
Property 42434 photo 6
Property 42434 photo 7
Property 42434 photo 8
  • Обектен код 42434
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 186 m²
  • Площ на участък 342 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 186 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
625 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45313
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 39242
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
685 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 49302
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 43236
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 41527
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
499 000 € 2310 €/m²
  • Обектен код 52356
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 49300
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 €
  • Обектен код 35378
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин