Продажба - Вила 106 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
772 500 €
7288 €/m²
Property 44323 photo 1
Property 44323 photo 2
Property 44323 photo 3
Property 44323 photo 4
Property 44323 photo 5
Property 44323 photo 6
Property 44323 photo 7
  • Обектен код 44323
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 106 m²
  • Площ на участък 363 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 106 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, алармена система, складово помещение.

Продажба
750 000 € 2419 €/m²
  • Обектен код 26202
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 45655
  • Квадратура 264 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 46175
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 4687 €/m²
  • Обектен код 45727
  • Квадратура 192 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 23197
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Обектен код 51561
  • Квадратура 281 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3611 €/m²
  • Обектен код 44827
  • Квадратура 180 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Обектен код 49381
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
783 000 € 5151 €/m²
  • Обектен код 50638
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2711 €/m²
  • Обектен код 43242
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин