Продажба - Вила 274 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
880 000 €
3212 €/m²
Property 23197 photo 1
Property 23197 photo 2
Property 23197 photo 3
Property 23197 photo 4
Property 23197 photo 5
Property 23197 photo 6
Property 23197 photo 7
  • Обектен код 23197
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 274 m²
  • Площ на участък 581 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до край. град: 10 km
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 274 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
1 200 000 € 779 €/m²
  • Обектен код 47005
  • Квадратура 1540 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
772 500 € 7287 €/m²
  • Обектен код 44323
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 2993 €/m²
  • Обектен код 56007
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Обектен код 49204
  • Квадратура 347 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Обектен код 46235
  • Квадратура 376 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 54844
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
990 000 € 5657 €/m²
  • Обектен код 9650
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин