Продажба - Вила 168 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Нео Хорио Пафу
980 000 €
5833 €/m²
Property 54844 photo 1
Property 54844 photo 2
Property 54844 photo 3
Property 54844 photo 4
Property 54844 photo 5
Property 54844 photo 6
Property 54844 photo 7

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 168 кв.м В Пафосе. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 44227
  • Квадратура 440 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Обектен код 43709
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
980 000 € 3277 €/m²
  • Обектен код 42227
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 2711 €/m²
  • Обектен код 43242
  • Квадратура 295 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 23126
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 39898
  • Квадратура 512 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 190 000 € 5891 €/m²
  • Обектен код 55902
  • Квадратура 202 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 45655
  • Квадратура 264 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин