Продажба - Вила 264 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
900 000 €
3409 €/m²
Property 45655 photo 1
Property 45655 photo 2
Property 45655 photo 3
Property 45655 photo 4
Property 45655 photo 5
Property 45655 photo 6
  • Обектен код 45655
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 264 m²
  • Площ на участък 457 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 264 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, алармена система.

Продажба
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 32345
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36898
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Обектен код 45697
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 45194
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 36147
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Обектен код 49204
  • Квадратура 347 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 52425
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
990 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 50479
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 200 000 € 779 €/m²
  • Обектен код 47005
  • Квадратура 1540 m²
  • Разстояние до морето 15000 m

Абонамент за бюлетин