Продажба - Вила 400 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 290 000 €
3225 €/m²
Property 32345 photo 1
Property 32345 photo 2
Property 32345 photo 3
Property 32345 photo 4
Property 32345 photo 5
Property 32345 photo 6
Property 32345 photo 7
Property 32345 photo 8
  • Обектен код 32345
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 400 m²
  • Площ на участък 2132 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2900 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 400 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Обектен код 43001
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Обектен код 45527
  • Квадратура 393 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Обектен код 45384
  • Квадратура 352 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Обектен код 56076
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 44472
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 3926 €/m²
  • Обектен код 46088
  • Квадратура 382 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 32345
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 44592
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • Обектен код 38319
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Обектен код 45606
  • Квадратура 628 m²
  • Разстояние до морето 14000 m

Абонамент за бюлетин