Продажба - Вила 350 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 100 000 €
3143 €/m²
Property 44472 photo 1
Property 44472 photo 2
Property 44472 photo 3
Property 44472 photo 4
Property 44472 photo 5
Property 44472 photo 6
Property 44472 photo 7
Property 44472 photo 8
Property 44472 photo 9
Property 44472 photo 10
Property 44472 photo 11
  • Обектен код 44472
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 350 m²
  • Площ на участък 703 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 350 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Партер и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, една зала за игри. Първи етаж и се състои от една спалня, хол, една баня, едно складово помещение. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 46175
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 3926 €/m²
  • Обектен код 46088
  • Квадратура 382 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 39898
  • Квадратура 512 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 450 000 € 7837 €/m²
  • Обектен код 44081
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 23738
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 52362
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 200 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 45194
  • Квадратура 350 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • Обектен код 32453
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2417 €/m²
  • Обектен код 44506
  • Квадратура 455 m²
  • Брой стаи 9

Абонамент за бюлетин