Продажба - Вила 164 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Куклия
975 000 € 659 000 €
4018 €/m²
Property 32453 photo 1
Property 32453 photo 2
Property 32453 photo 3
Property 32453 photo 4
Property 32453 photo 5
Property 32453 photo 6
Property 32453 photo 7
Property 32453 photo 8
Property 32453 photo 9
  • Обектен код 32453
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 164 m²
  • Площ на участък 730 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Куклия (Пафос)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2013
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до край. град: 25 km
  • Разстояние до летището: 15 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 164 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
900 000 € 3913 €/m²
  • Обектен код 36764
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 44227
  • Квадратура 440 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 32345
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 49712
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
970 000 € 5449 €/m²
  • Обектен код 26309
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 52259
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 400 000 € 5622 €/m²
  • Обектен код 42409
  • Квадратура 249 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • Обектен код 41720
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 3559 €/m²
  • Обектен код 49380
  • Квадратура 309 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин