Продажба - Вила 309 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Кония
1 100 000 €
3560 €/m²
Property 49380 photo 1
Property 49380 photo 2
Property 49380 photo 3
Property 49380 photo 4
Property 49380 photo 5
  • Обектен код 49380
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 309 m²
  • Площ на участък 910 m²
  • Област Пафос
  • Информация Кипър (Кипър) | Кония (Пафос)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 309 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол с кухня, хол, една тоалетна, едно складово помещение, един офис. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
890 000 € 4684 €/m²
  • Обектен код 10824
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 22891
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Обектен код 33231
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 46175
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 450 000 € 7837 €/m²
  • Обектен код 44081
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Обектен код 46235
  • Квадратура 376 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 10947
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 10 m
Продажба
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Обектен код 49204
  • Квадратура 347 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 23738
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 400 m
Продажба
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Обектен код 49712
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин