Продажба - Вила 210 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 000 000 €
4762 €/m²
Property 22891 photo 1
Property 22891 photo 2
Property 22891 photo 3
Property 22891 photo 4
Property 22891 photo 5
Property 22891 photo 6
Property 22891 photo 7
Property 22891 photo 8
Property 22891 photo 9
Property 22891 photo 10
Property 22891 photo 11
Property 22891 photo 12
Property 22891 photo 13
Property 22891 photo 14
  • Обектен код 22891
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 210 m²
  • Площ на участък 503 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 210 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, гараж, складово помещение.

Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 46175
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Обектен код 43709
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
970 000 € 5449 €/m²
  • Обектен код 26309
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 10392
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 779 €/m²
  • Обектен код 47005
  • Квадратура 1540 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 52259
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 43603
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36898
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 350 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 39898
  • Квадратура 512 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин