Продажба - Вила 380 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 200 000 €
3158 €/m²
Property 10392 photo 1
Property 10392 photo 2
Property 10392 photo 3
Property 10392 photo 4
Property 10392 photo 5
Property 10392 photo 6
Property 10392 photo 7
Property 10392 photo 8
Property 10392 photo 9
Property 10392 photo 10
  • Обектен код 10392
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 380 m²
  • Площ на участък 785 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 5
  • Други удобства: двухсторонний камин, три большие веранды, центральное кондиционирование, отопление на природном газе, хозяйская спальня
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 380 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, паркомясто, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 23754
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Обектен код 45697
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
1 200 000 € 3458 €/m²
  • Обектен код 49204
  • Квадратура 347 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 2417 €/m²
  • Обектен код 44506
  • Квадратура 455 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 23126
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Обектен код 44171
  • Квадратура 257 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Обектен код 45606
  • Квадратура 628 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
1 450 000 € 7837 €/m²
  • Обектен код 44081
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 44592
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Обектен код 36147
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин