Продажба - Вила 347 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия Лация - Лакия
1 200 000 €
3458 €/m²
Property 49204 photo 1
Property 49204 photo 2
Property 49204 photo 3
Property 49204 photo 4
Property 49204 photo 5
Property 49204 photo 6
Property 49204 photo 7
Property 49204 photo 8
Property 49204 photo 9
Property 49204 photo 10
Property 49204 photo 11
Property 49204 photo 12
Property 49204 photo 13
Property 49204 photo 14
Property 49204 photo 15

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 30000 m
  • Разстояние до летището: 56 km

Услуги

  • паркинг
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление
  • Playroom
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 347 кв.м В Никосии. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Обектен код 47459
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Обектен код 43001
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Обектен код 41307
  • Квадратура 282 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45719
  • Квадратура 375 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 36215
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Обектен код 32345
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 3559 €/m²
  • Обектен код 49380
  • Квадратура 309 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Обектен код 23754
  • Квадратура 470 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 22891
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 25093
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин