Продажба - Вила 500 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 500 000 € 1 200 000 €
2400 €/m²
Property 25093 photo 1
Property 25093 photo 2
Property 25093 photo 3
Property 25093 photo 4
Property 25093 photo 5
Property 25093 photo 6
Property 25093 photo 7
Property 25093 photo 8
Property 25093 photo 9
Property 25093 photo 10
  • Обектен код 25093
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 500 m²
  • Площ на участък 732 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 7

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до край. град: 2 km
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 500 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 43890
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Обектен код 38326
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • Обектен код 38319
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Обектен код 46235
  • Квадратура 376 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 44449
  • Квадратура 570 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Обектен код 30390
  • Квадратура 409 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 25093
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин