Продажба - Вила 260 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 750 000 € 1 450 000 €
5577 €/m²
Property 38319 photo 1
Property 38319 photo 2
Property 38319 photo 3
Property 38319 photo 4
Property 38319 photo 5
Property 38319 photo 6
Property 38319 photo 7
Property 38319 photo 8
Property 38319 photo 9
Property 38319 photo 10
Property 38319 photo 11
Property 38319 photo 12
Property 38319 photo 13
Property 38319 photo 14
Property 38319 photo 15
Property 38319 photo 16
Property 38319 photo 17
Property 38319 photo 18
Property 38319 photo 19
Property 38319 photo 20
Property 38319 photo 21
Property 38319 photo 22
Property 38319 photo 23
Property 38319 photo 24
Property 38319 photo 25
Property 38319 photo 26
  • Обектен код 38319
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 260 m²
  • Площ на участък 1340 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2003
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 13000 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 260 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, едно джакузи. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 44484
  • Квадратура 640 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Обектен код 36963
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 750 000 € 1 450 000 € 5576 €/m²
  • Обектен код 38319
  • Квадратура 260 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 35703
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Обектен код 45524
  • Квадратура 398 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 31572
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 5600 m

Абонамент за бюлетин