Продажба - Вила 440 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 000 000 €
4545 €/m²
Property 35703 photo 1
Property 35703 photo 2
Property 35703 photo 3
Property 35703 photo 4
Property 35703 photo 5
Property 35703 photo 6
Property 35703 photo 7
  • Обектен код 35703
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 440 m²
  • Площ на участък 1500 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 11 m
  • Разстояние до край. град: 6 km
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 440 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от баня с тоалетна, едно складово помещение, една зала за игри. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 820 000 € 5352 €/m²
  • Обектен код 24887
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 950 000 € 6210 €/m²
  • Обектен код 40348
  • Квадратура 475 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 9363 €/m²
  • Обектен код 46076
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Обектен код 49711
  • Квадратура 594 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 711 000 € 6067 €/m²
  • Обектен код 41307
  • Квадратура 282 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
1 900 000 € 6620 €/m²
  • Обектен код 39824
  • Квадратура 287 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Обектен код 38719
  • Квадратура 532 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 600 000 € 5842 €/m²
  • Обектен код 46052
  • Квадратура 445 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Обектен код 45526
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин