Продажба - Вила 135 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
2 000 000 €
14815 €/m²
Property 36963 photo 1
Property 36963 photo 2
Property 36963 photo 3
Property 36963 photo 4
Property 36963 photo 5
Property 36963 photo 6
Property 36963 photo 7
Property 36963 photo 8
Property 36963 photo 9
Property 36963 photo 10
Property 36963 photo 11
Property 36963 photo 12
Property 36963 photo 13
  • Обектен код 36963
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 135 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 135 кв.м В Ларнаке. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, 4 бани, едно складово помещение. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, складово помещение.

Продажба
2 900 000 € 5451 €/m²
  • Обектен код 38719
  • Квадратура 532 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Обектен код 21427
  • Квадратура 526 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
2 000 000 € 5405 €/m²
  • Обектен код 26804
  • Квадратура 370 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 700 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 47735
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 600 000 € 4126 €/m²
  • Обектен код 43617
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Обектен код 33352
  • Квадратура 316 m²
  • Разстояние до морето 16 m
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Обектен код 43001
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин