Продажба - Вила 403 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 854 723 €
4602 €/m²
Property 45529 photo 1
Property 45529 photo 2
Property 45529 photo 3
Property 45529 photo 4
Property 45529 photo 5
  • Обектен код 45529
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 403 m²
  • Площ на участък 855 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 403 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, 2 душове с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 500 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 44484
  • Квадратура 640 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
2 400 000 € 3767 €/m²
  • Обектен код 48815
  • Квадратура 637 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 30357
  • Квадратура 472 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 400 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 30578
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Обектен код 22893
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Обектен код 45607
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 10714 €/m²
  • Обектен код 50471
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Обектен код 45606
  • Квадратура 628 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
2 500 000 € 5681 €/m²
  • Обектен код 9069
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин