Продажба - Вила 472 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 000 000 €
4237 €/m²
Property 30357 photo 1
Property 30357 photo 2
Property 30357 photo 3
Property 30357 photo 4
Property 30357 photo 5
Property 30357 photo 6
Property 30357 photo 7
Property 30357 photo 8
Property 30357 photo 9
Property 30357 photo 10
  • Обектен код 30357
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 472 m²
  • Площ на участък 1320 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 472 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 4 спални, 4 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Обектен код 45607
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 800 000 € 5294 €/m²
  • Обектен код 51115
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 43890
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 000 000 € 14814 €/m²
  • Обектен код 36963
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Обектен код 39325
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 850 000 € 6727 €/m²
  • Обектен код 56075
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 761 616 € 4482 €/m²
  • Обектен код 45527
  • Квадратура 393 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Обектен код 30357
  • Квадратура 472 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 46078
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин