Продажба - Вила 240 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
Цена от 2 000 000 €
8333 €/m²
Property 46078 photo 1
Property 46078 photo 2
Property 46078 photo 3
Property 46078 photo 4
Property 46078 photo 5
Property 46078 photo 6
Property 46078 photo 7
Property 46078 photo 8
Property 46078 photo 9
Property 46078 photo 10
Property 46078 photo 11
Property 46078 photo 12
  • Обектен код 46078
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 240 m²
  • Площ на участък 2500 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 240 кв.м В Протарасе. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 800 000 € 1 600 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 43650
  • Квадратура 600 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 44621
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 9363 €/m²
  • Обектен код 46076
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 990 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 19436
  • Квадратура 859 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Обектен код 45526
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 29147
  • Квадратура 450 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 450 000 € 4711 €/m²
  • Обектен код 28701
  • Квадратура 520 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 930 000 € 5232 €/m²
  • Обектен код 41276
  • Квадратура 560 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Обектен код 39325
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Обектен код 43129
  • Квадратура 430 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин