Продажба - Вила 393 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 761 616 €
4482 €/m²
Property 45527 photo 1
Property 45527 photo 2
Property 45527 photo 3
Property 45527 photo 4
Property 45527 photo 5
Property 45527 photo 6
  • Обектен код 45527
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 393 m²
  • Площ на участък 833 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 393 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 47537
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 400 000 € 3809 €/m²
  • Обектен код 33038
  • Квадратура 630 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 43890
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Обектен код 39325
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 25093
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 854 723 € 4602 €/m²
  • Обектен код 45529
  • Квадратура 403 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 44449
  • Квадратура 570 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 42156
  • Квадратура 450 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 40225
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин