Продажба - Вила 440 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
2 250 000 € 1 850 000 €
4205 €/m²
Property 40225 photo 1
Property 40225 photo 2
Property 40225 photo 3
Property 40225 photo 4
Property 40225 photo 5
Property 40225 photo 6
Property 40225 photo 7
Property 40225 photo 8
Property 40225 photo 9
Property 40225 photo 10
Property 40225 photo 11
Property 40225 photo 12
Property 40225 photo 13
Property 40225 photo 14
Property 40225 photo 15
Property 40225 photo 16
Property 40225 photo 17
Property 40225 photo 18
Property 40225 photo 19
Property 40225 photo 20
Property 40225 photo 21
Property 40225 photo 22
Property 40225 photo 23
Property 40225 photo 24
Property 40225 photo 25
Property 40225 photo 26
  • Обектен код 40225
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 440 m²
  • Площ на участък 1338 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 8

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 1900 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 440 кв.м В Пафосе. сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, 3 душове с тоалетна. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, една съблекалня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 23740
  • Квадратура 420 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 37614
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 100 000 € 4905 €/m²
  • Обектен код 41274
  • Квадратура 632 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 833 915 € 4607 €/m²
  • Обектен код 45524
  • Квадратура 398 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 43890
  • Квадратура 500 m²
  • Разстояние до морето 600 m
Продажба
2 800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 19012
  • Квадратура 616 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
2 890 000 € 10509 €/m²
  • Обектен код 19768
  • Квадратура 275 m²
  • Разстояние до морето 110 m
Продажба
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Обектен код 44806
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 280 000 € 9661 €/m²
  • Обектен код 47461
  • Квадратура 236 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Обектен код 31220
  • Квадратура 657 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин