Продажба - Вила 223 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 1 000 000 €
4484 €/m²
Property 47459 photo 1
Property 47459 photo 2
Property 47459 photo 3
  • Обектен код 47459
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 223 m²
  • Площ на участък 448 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 223 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
980 000 € 3277 €/m²
  • Обектен код 42227
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 395 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 45719
  • Квадратура 375 m²
  • Разстояние до морето 4500 m
Продажба
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Обектен код 47459
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Обектен код 49381
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Обектен код 10392
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 32033
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 22891
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • Обектен код 40223
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
880 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 23197
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин