Продажба - Вила 440 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
875 000 € 799 000 €
1816 €/m²
Property 40223 photo 1
Property 40223 photo 2
Property 40223 photo 3
Property 40223 photo 4
Property 40223 photo 5
Property 40223 photo 6
Property 40223 photo 7
Property 40223 photo 8
Property 40223 photo 9
Property 40223 photo 10
Property 40223 photo 11
Property 40223 photo 12
Property 40223 photo 13
Property 40223 photo 14
Property 40223 photo 15
Property 40223 photo 16
Property 40223 photo 17
Property 40223 photo 18
Property 40223 photo 19
Property 40223 photo 20
Property 40223 photo 21
Property 40223 photo 22
  • Обектен код 40223
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 440 m²
  • Площ на участък 1344 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 21 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 440 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 3 душове с тоалетна, една съблекалня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Втори етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, собствен басейн, паркомясто, градина, складово помещение.

Продажба
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Обектен код 56076
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Обектен код 52259
  • Квадратура 410 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
720 000 € 3185 €/m²
  • Обектен код 50701
  • Квадратура 226 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
890 000 € 4684 €/m²
  • Обектен код 10824
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
970 000 € 5449 €/m²
  • Обектен код 26309
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34218
  • Квадратура 264 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Обектен код 45697
  • Квадратура 310 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
890 000 € 3708 €/m²
  • Обектен код 45570
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин