Продажба - Вила 168 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Нео Хорио Пафу
980 000 €
5833 €/m²
Property 45145 photo 1
Property 45145 photo 2
Property 45145 photo 3
Property 45145 photo 4
Property 45145 photo 5
Property 45145 photo 6
Property 45145 photo 7
Property 45145 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 7
  • Отопление: друг
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 7
  • разстояние до морето: 1800 m

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 168 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 39541
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 1 200 000 € 6486 €/m²
  • Обектен код 41720
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • Обектен код 40223
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 48964
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 48890
  • Квадратура 346 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
900 000 € 3913 €/m²
  • Обектен код 36764
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Обектен код 45384
  • Квадратура 352 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин