Продажба - Вила 352 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 463 700 €
4158 €/m²
Property 45384 photo 1
Property 45384 photo 2
Property 45384 photo 3
Property 45384 photo 4
Property 45384 photo 5
Property 45384 photo 6
Property 45384 photo 7
  • Обектен код 45384
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 352 m²
  • Площ на участък 502 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 352 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, хол, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 350 000 € 3426 €/m²
  • Обектен код 52372
  • Квадратура 394 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 48516
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 47671
  • Квадратура 700 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 44993
  • Квадратура 580 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36409
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Обектен код 49807
  • Квадратура 354 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Обектен код 37417
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 500 000 € 7894 €/m²
  • Обектен код 49574
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Обектен код 45528
  • Квадратура 462 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 500 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 52362
  • Квадратура 440 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин