Продажба - Вила 230 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
900 000 €
3913 €/m²
Property 36764 photo 1
Property 36764 photo 2
Property 36764 photo 3
Property 36764 photo 4
Property 36764 photo 5
Property 36764 photo 6
Property 36764 photo 7
Property 36764 photo 8
Property 36764 photo 9
  • Обектен код 36764
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 230 m²
  • Площ на участък 3980 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой стаи: 6
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 41 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 230 кв.м В Лимассоле. къщата и се състои от 4 спални, хол с кухня, хол, една кухня, една баня, 3 душове с тоалетна, една тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, гараж, складово помещение.

Продажба
788 200 € 2680 €/m²
  • Обектен код 49747
  • Квадратура 294 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 42080
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2236 €/m²
  • Обектен код 49832
  • Квадратура 380 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 779 €/m²
  • Обектен код 47005
  • Квадратура 1540 m²
  • Разстояние до морето 15000 m
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Обектен код 44472
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
979 200 €
  • Обектен код 37211
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 4850 €/m²
  • Обектен код 56032
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 3777 €/m²
  • Обектен код 49205
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин