Продажба - Вила 225 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака Декелея
850 000 €
3778 €/m²
Property 49205 photo 1
Property 49205 photo 2
Property 49205 photo 3
Property 49205 photo 4
Property 49205 photo 5
  • Обектен код 49205
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 225 m²
  • Площ на участък 798 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Кипър (Кипър) | Декелея (Ларнака)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 225 кв.м В Ларнаке. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 625 000 € 3472 €/m²
  • Обектен код 32890
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 4761 €/m²
  • Обектен код 22891
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 3211 €/m²
  • Обектен код 23197
  • Квадратура 274 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
695 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 42568
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4545 €/m²
  • Обектен код 34005
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
979 200 €
  • Обектен код 37211
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 36898
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин