Продажба - Вила 180 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
695 000 € 625 000 €
3472 €/m²
Property 32890 photo 1
Property 32890 photo 2
Property 32890 photo 3
Property 32890 photo 4
Property 32890 photo 5
Property 32890 photo 6
Property 32890 photo 7
Property 32890 photo 8
Property 32890 photo 9
Property 32890 photo 10
Property 32890 photo 11
Property 32890 photo 12
Property 32890 photo 13
Property 32890 photo 14
Property 32890 photo 15
Property 32890 photo 16
Property 32890 photo 17
Property 32890 photo 18
Property 32890 photo 19
Property 32890 photo 20
Property 32890 photo 21
Property 32890 photo 22
  • Обектен код 32890
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 180 m²
  • Площ на участък 260 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 180 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, една баня. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, паркомясто, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
600 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 33764
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 3185 €/m²
  • Обектен код 50701
  • Квадратура 226 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
610 000 € 3910 €/m²
  • Обектен код 46783
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 41527
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
630 000 €
  • Обектен код 35292
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 43809
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
610 000 € 1894 €/m²
  • Обектен код 38349
  • Квадратура 322 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин