Продажба - Вила 220 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
780 000 €
3545 €/m²
Property 41527 photo 1
Property 41527 photo 2
Property 41527 photo 3
Property 41527 photo 4
Property 41527 photo 5
  • Обектен код 41527
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 220 m²
  • Площ на участък 1500 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 41 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 220 кв.м В Лимассоле. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от една спалня, 2 холове, една кухня, една баня, едно складово помещение, едно джакузи. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 3409 €/m²
  • Обектен код 45655
  • Квадратура 264 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 2096 €/m²
  • Обектен код 46224
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 € 3260 €/m²
  • Обектен код 44818
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 42432
  • Квадратура 182 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
1 100 000 € 3559 €/m²
  • Обектен код 49380
  • Квадратура 309 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
980 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 45145
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
900 000 € 2812 €/m²
  • Обектен код 44089
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3913 €/m²
  • Обектен код 36764
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин