Продажба - Вила 310 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
650 000 €
2097 €/m²
Property 46224 photo 1
Property 46224 photo 2
Property 46224 photo 3
Property 46224 photo 4
Property 46224 photo 5
Property 46224 photo 6
Property 46224 photo 7
Property 46224 photo 8
Property 46224 photo 9
  • Обектен код 46224
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 310 m²
  • Площ на участък 820 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Вътрешни стълби

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 310 кв.м В Лимассоле. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 43817
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
780 000 € 3545 €/m²
  • Обектен код 41527
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
660 000 € 4400 €/m²
  • Обектен код 51490
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
577 500 € 3609 €/m²
  • Обектен код 35682
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
570 000 € 2384 €/m²
  • Обектен код 52282
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 41611
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 400 € 4504 €/m²
  • Обектен код 56126
  • Квадратура 191 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3648 €/m²
  • Обектен код 41846
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 209 € 3850 €/m²
  • Обектен код 52392
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 2580 €/m²
  • Обектен код 47535
  • Квадратура 310 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин