Продажба - Вила 185 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
675 000 €
3649 €/m²
Property 41846 photo 1
Property 41846 photo 2
Property 41846 photo 3
Property 41846 photo 4
  • Обектен код 41846
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 185 m²
  • Площ на участък 355 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 185 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
640 000 € 580 000 € 2132 €/m²
  • Обектен код 43236
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
620 000 € 3406 €/m²
  • Обектен код 44383
  • Квадратура 182 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
770 000 € 4502 €/m²
  • Обектен код 52034
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
720 000 € 3529 €/m²
  • Обектен код 56948
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2928 €/m²
  • Обектен код 48517
  • Квадратура 239 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4250 €/m²
  • Обектен код 46268
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
978 000 € 2731 €/m²
  • Обектен код 45163
  • Квадратура 358 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
930 000 € 4428 €/m²
  • Обектен код 43256
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
980 000 € 3277 €/m²
  • Обектен код 42227
  • Квадратура 299 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
750 000 €
  • Обектен код 35378
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин